جستجوي مطالب
Google
fashionblogs.sabablog.com
راهنمایی برای پیدا کردن لباس عروسی ایده آل
در عوض مقایسه خرید لباس های شیک شیک، لباس هایی را که با شکل خاص بدن شما مطابقت دارد و لباس خود را براق می کند، امتحان کنید. بسیاری از زنان این کار را انجام نمی دهند زیرا آنها متاسفانه در مورد چهره آنها هیچ تصوری ندارند، اما واقعا مشخص است که کدام دسته را به شما می گویید.
Duchesse-Linie Ärmellos Bateau-Ausschnitt Applikationen Hof-schleppe Tüll Brautkleider

به طور کلی، معمولا چهار شکل بدن منحصر به فرد وجود دارد:

شکلات گلابی: کسانی که شکل گلابی دارند، دارای ناحیه کمر هستند که قطعا شانه هایشان گسترده تر است. برخی از زنان با این نوع از بدن با اندازه بدن پایین تر ناراحت هستند و می خواهند توجه دور از منطقه را جلب کنند. از هر لباس چند منظوره بپرهیزید؛ چرا که آنها هیچ عقیده ای برای شکل های گلابی ندارند. لباس های شاهزاده خانم اغلب یک شرط جامد هستند، زیرا آنها با هم مخفی می شوند. خطوط امپراتوری سبک به نظر می رسد توصیه می شود، به ویژه اگر شما فاحشه بزرگ نیست.

اشکال اپل: دخترانی که یک شکل سیب هستند در پنجاه و پنج درصد از بدنشان گسترده تر هستند، بنابراین شانه هایشان از بقیه شان گسترده تر است. اگر تنوع در نیمه بالا توسط شانه های وسیع ایجاد شود، این امر اغلب ساده تر از آنچه شما فکر می کنید برای مقابله با آن. لباس با یک گردن به خوبی برای این مشکل کار می کند، به این معنی است که شانه ها بسته می شوند. "محدود کردن" منطقه با بند های گسترده یکی دیگر از گزینه است. آستین خالی باید اجتناب شود، زیرا فقط توجه خود را به شانه های خود جلب می کند.

اگر وسعت یک نتیجه از یک سینه بزرگ باشد، اطمینان حاصل کنید که از هر جیب، برس و گلدوزی دقیق در این منطقه اجتناب کنید. اساسا، شما باید از هر چیزی که به منطقه تشدید می شود اجتناب کنید. انتخاب یک لباس که حاوی جزئیات جالب در سراسر است نیز یک حرکت خوب است، چرا که آنها چشم را به سمت پایین حرکت می کند.

شکل های Hourglass: یک شکل شیک و منحصر به فرد یکی است که در آن نیمه بالا و پایین بدن کاملا متعادل است و با کمربند بسیار کم تعریف شده است. این شکل بدن کامل است و کسانی که این رقم را دارند بسیار خوش شانس هستند، زیرا آنها در لباس هایی که می توانند پوشانده شوند محدود نمی شوند. همانطور که دو قسمت از بدن خیلی متعادل است، اطمینان حاصل کنید که از اضافه کردن وزن به هر دو طرف نترسید و فقط به شکل بدن توجه کنید. یک لباس را انتخاب کنید که به کمر شما نزدیک می شود، زیرا این بزرگترین دارایی های شما را نشان می دهد.

اشکال موز: زنانی که دارای شکل موز موز هستند، معمولا کمرنگ هستند و به طور خاص تعریف نشده اند، اگرچه تعریف شده اند. لباس شب بدون بند با گردن نصب شده ایده خوبی برای این شکل بدن است، همانطور که لباس های مناسب با خط گردن قابل توجه است. اگر شما در طرف بلند هستید، ارتفاع خود را به عنوان یک نقطه به علاوه با این نوع لباس کار می کند، به ویژه اگر آن را برخی از گلدوزی شکننده و یا beading به عنوان یک لمس در پایان. انتخاب یک سبک با یک دامنۀ فراوان باعث می شود توهم منحنی ها ایجاد شود.

هنگامی که شما در نهایت می دانید که سبک لباس مناسب برای شکل بدن شما مناسب است، شما در موقعیت بسیار خوبی برای شروع به جستجو برای لباس عروسی کامل است. پیدا کردن یک لباس که به شکل بدن شما مناسب است بسیار مهمتر از پیدا کردن لباس شیک ترین است. بهترین شانس در تلاش شما.

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 15 نفر مجموع امتياز : 45


برچسب : ,
تعداد بازديد : 11

تاريخ : سه شنبه 21 فروردين 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت