جستجوي مطالب
Google
fashionblogs.sabablog.com
بهترین گلدن گلوب نامزدی Makeovers و مقابله
فهرست نامزدهای گلدن گلوب امسال همه چیز درباره تغییر است. از عملکرد ممتاز مری جی بلج به عنوان فلورانس جکسون در Mudbound تا مارگوت رابی به توونیا هاردینگ برای من، Tonya، بسیار معدود طلایی هستند که برای طلای گلدن گلوب به کار می روند.

Blige به تازگی در مورد چگونگی پیمودن شخصیت معمولی گلامش برای نقش او تغییر کرده است.

بلج به Billboard گفت: "من مجبور شدم تسلیم و به طور کامل به فلورانس برسم." بیلبورد به عنوان چکمه های کمی زشتش پوشید و هر روز آن لباس ها را می پوشاند ... ما نمی توانستیم آرایش کنیم. ناخن ها نداشتیم. من مژه ها را لمس کردم و به ضرورت های مری مریم ختم شدم و این واقعا به من کمک کرد چون مردم چیزهایی مثل "خدایا تو خیلی زیبا" می گفتی. این به عزت نفس من کمک کرد. "

اما Stone نیز تقریبا به عنوان آیکون تنیس Billie Jean King در "نبرد جنسیت" شناخته شده بود و به خبرنگار Hollywood Play که این نقش را حتی بیشتر به چالش کشید، از آنجایی که اولین بار او شخصیت فریبنده ای را بازی نکرده بود، گفت:

"من هرگز یک شخص واقعی را قبل از آن ندیده ام و این، مثل این است که این شخص یک آیکون و یک بدبختی مطلق است که هرگز نمی توانم امیدوار باشم دقیقا مثل آن باشد". "جذب ذات برای ما بسیار مهم بود. فوق العاده چالش برانگیز بود، اما [پادشاه] بسیار گرم و استقبال کرد و برای همه آن ها باز بود."

استون، رابی و بلج تبدیل شده اند - همه به دست آورد بهترین بازیگر زن و یا بهترین پشتیبانی از نامزدهای هنرپیشه، به ترتیب. و آنها تنها کسانی نبودند که ظاهر آنها می توانستند گلدن گلوب را به دست آورند. نگاهی به زیباترین تغییرات در فهرست نامزدهای گلدن گلوب 2018!

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 25 نفر مجموع امتياز : 75


برچسب : ,
تعداد بازديد : 17

تاريخ : چهارشنبه 20 دی 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت