جستجوي مطالب
Google
fashionblogs.sabablog.com
الهام عروسی جنوب با یک ظاهر طراحی شده مردانه
الهام عروسی امروز همه چیز در مورد جذابیت جنوبی، سبک بامزه و دکور تصفیه شده است.

ضبط شده توسط جنا هندرسون و برنامه ریزی شده، طراحی شده و میزبانی شده توسط Weddings Cedarwood در Historic Cedarwood در نشویل (یکی از مکان های خنده دار ما در جنوب!)، آن را نشان می دهد fiancés زندگی واقعی، کلاید و کایل، و شگفت انگیز عالی خود، Harlequin.

این شبیه به عاشقان زن و شوهر از رقص، ویسکی، سبک عالی و لمس چیزهای شایسته در زندگی است، این شلیک به شما نشان می دهد که چگونه یک عروسی ایجاد کنید که شیک و زیبا است، در حالی که چیزهای شخصی، سرگرم کننده و عاشقانه را نگه دارید.

با ایده های زرق و برق دار برای دکوراسیون مردانه مانند بسیاری از سبزی ها، لوازم التحریر پیشرفته، اشاره گر گل سفید و شیشه های نجیب زاده - من فکر می کنم این یکی از الهام بخش بسیاری از زوج ها است که به دنبال راه هایی برای شبیه سازی روز خود را در عجیب و غریب مسیر.

اگر این تمرین اجرا شود، نمی توانیم صبر کنیم تا عروسی واقعی کایل و کلاید را ببینیم!

از عکاس

هنگامی که یک داماد رقصنده رقص رقصنده و یک جک دانیلز Esquire، و دیگری نجیب زاده جنوبی در صنعت مد، شما می دانید که عروسی خود را در همه سطوح تماشایی است.

کلیدی و کایل یک زن و شوهر واقعی هستند که اخیرا مشغول به کار بوده اند و این الهام عروسی را از سداروود Weddings به عنوان "فرار از همه چیز که بیان می کند ما را دوست دارد."

مدی نفیس، یک "باشگاه مردسالاران" که در یک مکتب تاریخی نشویل قرار دارد، از دوستان و دوستانش لذت می برد و به دنبال پذیرایی با استعداد با سبک کلاسیک و دکور، و پایان دادن به یک گشت و گذار ورزشی است.

کالاهای کاغذی با قلمهای مردانه به رنگ سیاه و سفید به سادگی ظریف هستند، اما هیچ چیز بیانیه ای بزرگتر از هارلیکین بزرگ، دنیای بزرگ که به عنوان عضو حزب عروسی ایستاده است.

اولین رقص و به درستی به نام نوشیدنی امضا، "جنوب تانگو" خلاصه این ادای احترام به این زن و شوهر، زندگی خوب و برابری عشق است.

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 15 نفر مجموع امتياز : 45


برچسب : ,
تعداد بازديد : 12

تاريخ : جمعه 23 شهريور 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت